Spacious Sukhumvit Condo Near Emquartier

  • 40 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Spacious Sukhumvit Condo Near Emquartier Bangkok o powierzchni 40 m² jest usytuowany w dzielnicy Encanto, w około 600 m od stacji metra Stacja BTS Phrom Phong. Obiekt położony jest 1 km od dworca kolejowego BTS-Nana i prawie 10 min spacerem od przystanku autobusowego Terminal 21 Asok.

Spacious Sukhumvit Condo Near Emquartier posiada 1 sypialnię dla 2 gości. Apartament posiada oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki.

Centrum fitness w Spacious Sukhumvit Condo Near Emquartier pozwala bez wysiłku utrzymać rutynę ćwiczeń.

Obiekt noclegowy oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak aneks kuchenny, a także jadalnia.

Ulica Soi Cowboy znajduje się 1 km od tego apartamentu, a Szpital King Chulalongkorn Memorial znajduje się w prawie 3 km. Dzięki pierwszorzędnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w prawie 700 m Centrum handlowe Emporium. Centrum handlowy Terminal 21 leży w jedynie 1,1 km stąd.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Spacious Sukhumvit Condo Near Emquartier Bangkok
Corner Villa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Corner Villa

8.2
Bardzo dobry 17 opinii
405 m od nieruchomości
USD 144 USD 130
za noc
Luxury 2Br On The Clouds In Prime Area Bangkok
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury 2Br On The Clouds In Prime Area Bangkok

6.5
Przyjemny 2 opinie
537 m od nieruchomości
USD 195 USD 176
za noc
2Bedroom-Bestlocationbangkok-Emquartier-Metro-Phromphong
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2Bedroom-Bestlocationbangkok-Emquartier-Metro-Phromphong

10
Wyjątkowy 8 opinii
571 m od nieruchomości
USD 255 USD 230
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Bangkok (DMK-Miedzynarodowy port lotniczy Don Mueang)
    27 km

    Stacje kolejowe

    BTS-Phrom Phong
    600 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Bezpłatne transfery

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Basen na dachu
    • Leżaki
    • Ogród
    • Basen z widokiem

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Spacious Sukhumvit Condo Near Emquartier akceptuje zwierzęta?
      Niestety Spacious Sukhumvit Condo Near Emquartier nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Spacious Sukhumvit Condo Near Emquartier jest kuchnia?
      W Spacious Sukhumvit Condo Near Emquartier goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Bangkok (DMK-Miedzynarodowy port lotniczy Don Mueang)
    27 km

    Stacje kolejowe

    BTS-Phrom Phong
    600 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Spacious Sukhumvit Condo Near Emquartier Bangkok

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij